Sporty

Dvojice jsou rozlosovány do pavouků každého sportu. Poté se podle úspěšnosti umístí na 1. - 16. místě v každém sportu a připisují si bodový zisk podle tohoto pořadí. Celkový součet bodů pak určuje celkové pořadí dvojice.

Volejbal

Debl dvojic

Hraje se na povrchu umělá tráva.

Hrací systém je 1 set do 15 bodů, beze ztrát.  Hřiště je vymezeno modrými zadními čárami. Povoleny jsou tahané míče. Podávat může kterýkoli z hráčů, střídání není nutné.

Míč zajišťuje pořadatel.

Nohejbal

Debl dvojic

Hraje se na povrchu antuka nebo umělý povrch.

Hrací systém je 1 set do 15 bodů, beze ztrát. Hraje se na dva dopady a pokud míč dopadne mimo hřiště, jde o chybu. Podávat může kterýkoli z hráčů, střídání není nutné.

Basketbal

Trestné hody - šestky

Hraje se na povrchu asfalt.

Hází se trestné hody na koš (šestky). Každý hráč má 5 hodů. Při rovnosti hází jeden vybraný z každého týmu po 1 soutěžním hodu (bez zkušebního) až do rozhodnutí. Na začátku má každý hráč možnost jednoho zkušebního hodu, využití této možnosti musí jasně ohlásit soupeři.

FOTBAL

Trestné kopy - penalty

Kope se na povrchu umělá tráva na házenkářskou branku ze sedmi metrů.

Každý hráč kope 4 penalty - dvě na jednoho z protihráčů a dvě na druhého.  Po dvou kopech se hráči střídají.  Při rovnosti si dvojice vybere jednoho, kdo bude kopat (až do konce) a kdo chytá. Kope se po jedné penaltě až do rozhodnutí.

Házená

Trestné hody - sedmičky

Hází se na povrchu umělá tráva.

Každý hráč má 4 hody - dva na jednoho z protihráčů a dva na druhého.  Po dvou hodech se hráči střídají.   Při rovnosti hází jeden vybraný z každého týmu po 1 soutěžním hodu (bez zkušebního) až do rozhodnutí. Na začátku má každý hráč možnost jednoho zkušebního hodu, využití této možnosti musí jasně ohlásit soupeři.

TENIS

Debl dvojic

Hraje se na povrchu antuka.

Hraje se 1 set od stavu 2:2.  Za stavu 6:6 případně zkrácený tiebreak do 5.  Na rozehrání je čas maximálně  2 minuty před zápasem.  Zametá se po 3 zápasech.

Míče zajišťuje pořadatel.

Stolní tenis

Dva sety

Hraje se v tělocvičně na povrchu parkety.

Hraje se čtyřhra na dva sety do 11 bodů.  Za stavu 1:1 na sety rozhoduje rozdíl bodů z obou setů, při rovnosti bodů se vítězem stává ten, kdo vyhrál druhý set.